Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej w Bytowie
19 grudnia 2023

Spotkanie powiatowej sieci doradców zawodowych

W dniu 24.11.2023 r. odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie powiatowej sieci doradców zawodowych. W ramach współpracy z PCEZ Bytów odwiedziła nas sieć doradców zawodowych z Człuchowa (Zespół Szkół Technicznych, ZSP, ZSA). Doradczynie w pierwszej kolejności zwiedziły placówkę, którą były zafascynowane. Później przedstawiły w jaki sposób funkcjonuje ich sieć, z czym na co dzień się zmagają, jak wygląda współpraca między szkołami a pracodawcami etc. W drugiej części spotkania doradcy wybrali się do pobliskiej firmy ,,DRUTRX" na wizytę studyjną.

Wesołych ŚwiątPoprzedni
Spotkanie z dietetykiemNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

KKZ ROLNIK
12 lipca 2024

KKZ ROLNIK

Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej w Bytowie informuję że został zakończony nabór na KKZ ROLNIK na rok szkolny 2024/2025.  
więcej
Informacji o rekrutacji do Szkoły Branżowej II stopnia
28 lipca 2023

Informacji o rekrutacji do Szkoły Branżowej II stopnia

Informujemy że z powodu zbyt małej ilości chętnych Szkoła Branżowa II stopnia nie zostanie otwarta w roku szkolnym 2023/2024.
więcej
Konkurs
7 marca 2022

Konkurs

Stowarzyszenie Automobilklub Bytowski ogłosił konkurs na sfinansowanie kursu prawa jazdy + egzaminu dla mieszkańców Ziemi Bytowskiej  w wieku od 18 do 30 lat. Szczegóły ...
więcej

Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej w Bytowie

Jesteśmy placówką oświatowo - wychowawczą kształcącą uczniów, młodocianych pracowników i dorosłych. W skład Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej wchodzi Centrum Kształcenia Zawodowego w Bytowie oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bytowie. Głównym celem Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej jest umożliwienie uczniom i słuchaczom kształcenia, dokształcania i doskonalenia zawodowego w formach szkolnych i pozaszkolnych.

Kontakt

Powiatowe Centrum Edukacji
Zawodowej w Bytowie

ul. Wybickiego 4
77-100 Bytów
Tel.: 59 822 30 77

pn-pt: 7.00 - 15.00

sekretariat@pcez-bytow.pl