Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej w Bytowie
26 października 2021

Uroczyste przejście obecnego dyrektora na emeryturę.

Dnia 22 października odbyło się uroczyste spotkanie, związane z pożegnaniem odchodzącego na emeryturę pierwszego i wieloletniego dyrektora PCEZ w Bytowie Piotra Wicher. Na początku uroczystości głos zabrał dyrektor witając przybyłych gości. Spotkanie zaszczycili swoją obecnością Starosta Bytowski Pan Leszek Waszkiewicz, Wicestarosta Pan Roman Ramion, pracownicy Wydziału Edukacji Kultury i Sportu na czele z Naczelnikiem Panem Dariuszem Glazikiem, przedstawiciele dyrektorów szkół i placówek oświatowych powiatu bytowskiego, byli dyrektorzy ZSP w Bytowie w osobach Pani Anety Domerackiej, Pana Leona Gawrona i Pana Romualda Wiczka, szefowa Zarządu Oddziału ZNP w Bytowie Pani Lidia Korniak, przedstawiciele firmy KAMEX i KURSAL oraz obecni i byli pracownicy PCEZ w Bytowie. Pan dyrektor w swoim wystąpieniu podziękował wszystkim za wieloletnią współpracę i działanie na rzec rozwoju placówki. Pan Leon Gawron przedstawił pokrótce drogę życiową i zawodową dyrektora, natomiast następca dyrektora Pan Jan Kamiński podziękował za wspólną pracę, profesjonalizm, życzliwość i zaangażowanie w kształcenie młodzieży. Pani Lidia Korniak podziękowała dyrektorowi za zaangażowanie w pracy zawodowej oraz związkowej na rzecz oddziału i koła. Pan Starosta Leszek Waszkiewicz podkreślił  ważną i znaczącą rolę dyrektora w powstanie nowych obiektów placówki i jego zaangażowanie w rozwój szkolnictwa zawodowego w powiecie i regionie. Wszyscy życzyli dyrektorowi zdrowia, zadowolenia z dobrze wypełnionych obowiązków zawodowych oraz zasłużonego odpoczynku i realizacji własnych pasji i zainteresowań.

Ćwiczenia przeciwpożarowe w Powiatowym ...Poprzedni
Szkolenie zewnętrzne dla uczniówNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

Informacja dotycząca Szkoły branżowej drugiego stopnia.
7 lipca 2022

Informacja dotycząca Szkoły branżowej drugiego stopnia.

Listy przyjętych oraz informacje dotyczące otwarcia poszczególnych kierunków zostaną ogłoszone do dnia 15.07.2022r.
więcej
Rekrutacja - KKZ Rolnik
13 kwietnia 2022

Rekrutacja - KKZ Rolnik

KWALIFIKACYJNY KURS ZAWODOWY W ZAWODZIE ROLNIK W POWIATOWYM  CENTRUM  EDUKACJI  ZAWODOWEJ W BYTOWIE
więcej
Konkurs
7 marca 2022

Konkurs

Stowarzyszenie Automobilklub Bytowski ogłosił konkurs na sfinansowanie kursu prawa jazdy + egzaminu dla mieszkańców Ziemi Bytowskiej  w wieku od 18 do 30 lat. Szczegóły ...
więcej

Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej w Bytowie

Jesteśmy placówką oświatowo - wychowawczą kształcącą uczniów, młodocianych pracowników i dorosłych. W skład Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej wchodzi Centrum Kształcenia Zawodowego w Bytowie oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bytowie. Głównym celem Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej jest umożliwienie uczniom i słuchaczom kształcenia, dokształcania i doskonalenia zawodowego w formach szkolnych i pozaszkolnych.

Kontakt

Powiatowe Centrum Edukacji
Zawodowej w Bytowie

ul. Wybickiego 4
77-100 Bytów
Tel.: 59 822 30 77

pn-pt: 7.00 - 15.00

sekretariat@pcez-bytow.pl