Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej w Bytowie
12 października 2022

Profilaktyka zdrowia

W dniach 7-9 października 2022 roku, odbyły się spotkania dla mieszkańców naszej okolicy z profesjonalnym konsultantem zdrowia- dyrektorem firmy Nature's Sunshine Products  Polska- panią Mariolą Kowalewską. Spotkania były koordynowane przez Katarzynę i Dariusza Wyczk oraz Martę Rychter- Miazga. Cykl spotkań, który został zainicjowany dotyczył czynnej profilaktyki zdrowia, holistycznego podejścia do organizmu, racjonalnego odżywiania, profilaktyki oraz informacji, jak uzyskać wysoką kondycję organizmu, wydajność, zdrowie fizyczne i psychiczne na długie lata. Spotkania były tak owocne, że zrodziły nowe możliwości dla placówki i powstał pomysł kolejnego projektu- czynnej profilaktyki zdrowia w kierunku młodzieży i sportowców.

            Produkty posiadają  certyfikaty:

  1. NSF Internutional – produkty przeszły wnikliwą kontrolę obejmującą badania urządzeń produkcyjnych oraz wnikliwą ocenę zasad i procedur procesów produkcyjnych;
  2. Consumer Lab- wydawca wyników badań Welles i żywnościowych
  3. TGA- produkty spełniają najwyższe normy farmaceutyczne
  4. Polskiego Towarzystwa Medycyny i Sportu, czyli mają dopuszczalność w zawodach sportowych o zasięgu światowym oraz rangi olimpijskiej.

Bardzo dziękujemy Pani Marcie za pomysł, wspólną pracę i zaangażowanie, a dyrekcji za umożliwienie realizacji projektu.

Spotkanie powiatowej sieci doradców ...Poprzedni
SPOTKANIE INAUGURACYJNE Branżowej szkoły ...Następny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

Wirtualny Warsztat VR
5 czerwca 2022

Wirtualny Warsztat VR

W dniu 11 maja 2022r. w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej w Bytowie odbył się event zorganizowany wspólnie z firmą ProfiAuto, VRTechnology oraz DanCar. Uczniowie PCEZ, ...
więcej
REKRUTACJA ROLNIK
7 czerwca 2021

REKRUTACJA ROLNIK

KWALIFIKACYJNY KURS ZAWODOWY W ZAWODZIE ROLNIK W POWIATOWYM  CENTRUM  EDUKACJI  ZAWODOWEJ W BYTOWIE  
więcej
Szkoła branżowa II stopnia
24 sierpnia 2020

Szkoła branżowa II stopnia

Z przykrością inforumjemy, że z powodu małej liczby chetnych, w bieżącym roku szkolnym nie zostanie uruchomione nauczanie w szkole branżowej II stopnia.  
więcej

Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej w Bytowie

Jesteśmy placówką oświatowo - wychowawczą kształcącą uczniów, młodocianych pracowników i dorosłych. W skład Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej wchodzi Centrum Kształcenia Zawodowego w Bytowie oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bytowie. Głównym celem Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej jest umożliwienie uczniom i słuchaczom kształcenia, dokształcania i doskonalenia zawodowego w formach szkolnych i pozaszkolnych.

Kontakt

Powiatowe Centrum Edukacji
Zawodowej w Bytowie

ul. Wybickiego 4
77-100 Bytów
Tel.: 59 822 30 77

pn-pt: 7.00 - 15.00

sekretariat@pcez-bytow.pl