Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej w Bytowie

Terminy kursów

INFORMACJE

PCEZ- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO

w BYTOWIE

ul.Gen. Józefa Wybickiego 4

 

Rozpoczęcie zajęć w dniu rozpoczęcia turnusu o godz. 9:40

 

Uczeń przyjeżdzający na turnus ma obowiązek posiadać :

 

Zakwaterowanie:                    

                     dla zajęć odbywających się w PCEZ-Centrum Kształcenia Zawodowego w Bytowie         

                                             Internat Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bytowie

                                                                         77-100 Bytów; ul. Gdańska

tel.  59 822 7247

-  pieniądze na uregulowanie należności za pobyt w internacie:

Internat czynny jest w  niedzielę od godz. 17:00.

lub dla zajęć odbywających się w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku

Internat Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych

77-200 Miastko; ul. Młodzieżowa 3

tel. 59 857 2649      

 -  pieniądze na uregulowanie należności za pobyt w internacie:

                                                          Internat czynny jest w poniedziałek od godz. 07:00.

Uczeń deklarujący chęć zamieszkania w internacie ma obowiązek posiadać:

Internat nie dysponuje żadnymi lekami poza środkami opatrunkowymi!

 

   OBOWIĄZUJE ZAKAZ PRZYWOŻENIA SPRZĘTU GRAJĄCEGO!

 

 

    Dyrekcja szkoły proszona jest o przekazanie powyższych informacji uczniom - młodocianym pracownikom skierowanym na kurs oraz o stosownym pouczeniu ich, co do konieczności przestrzegania dyscypliny i zasad obowiązujących w PCEZ w Bytowie w zakresie zapobiegania rozprzestrzeniania się koranawirusa  podczas odbywania zajęć w PCEZ-CKZ w Bytowie.

 

Skierowania zbiorowe  oraz wszelkie zmiany dotyczące ilości kierowanej młodzieży prosimy przesyłać do wiadomości PCEZ-CKZ w Bytowie, co najmniej 14 dni przed rozpoczęciem turnusu.

 

07.09.2020  -  02.10.2020

1. Slusarz II° (SB Bytów; ZSP Przodkowo; ZSP Somonino)

2. Blacharz samochodowy II° (SB Bytów; ZSP Bytów; ZSM-I Lębork)

3. Elektromechanik II°  (ZSP Bytów; PZS nr 3 Kościerzyna; SB Bytów; ZSM-I Lębork; ZSP Przodkowo)

4. Piekarz II° (ZSP Bytów; ZSZiO Kartuzy; ZST Kartuzy; ZSZ Specjalna Kartuzy; ZSP Łodzierz; SB Sierakowice; SB Bytów)

5. Cukiernik II° (ZSP Bytów; SB Bytów; PCE-ZSP Lębork; ZSP Łodzierz)

6. Mechanik pojazdów samochodowych II° (ZSM-I Lębork; ZSP Bytów)

7. Kierowca - mechanik II° (PZS nr 3 Kościerzyna; SB Integracyjna Kościerzyna) 

 

05.10.2020  -  30.10.2020

1. Murarz - Tynkarz III°  (PZS nr 3 Kościerzyna; ZSZiO Żukowo; SB Kościerzyna; SB Sierakowice; PCE-ZSP Lębork; ZSP Somonino; ZSP Łodzierz; ZST Kartuzy)

2. Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie III° (PZS nr 3 Kościerzyna; SB Bytów;                              SB Kościerzyna; ZSP Łodzierz; ZST Kartuzy; SB Sierakowice)

3. Slusarz II° (PZS nr 3 Kościerzyna; SB Kościerzyna; ZSZiO Kartuzy; ZSM-I Lębork; SB Sierakowice; ZST Kartuzy)

4. Elektryk II° (ZSP Bytów)

5. Mechanik pojazdów samochodowych II° (SB Bytów)

6. Elektromechanik pojazdów samochodowych II° (PZS nr 3 Kościerzyna; SB Sierakowice; SB Bytów; ZSP Bytów)

 

02.11.2020 0 27.11.2020

1. Piekarz IIIo (ZSP Łodzierz; Branżowa Szkoła „Inkubator” Kościerzyna; ZST Kartuzy; Branżowa Szkoła I stopnia Sierakowice; PZS – Branżowa Szkoła nr 3 Kościerzyna)

2. Cukiernik IIIo ( ZSP Bytów; Branżowa Szkoła „Inkubator” Kościerzyna; ZST Kartuzy;  PCE- Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 Lębork; Branżowa Szkoła I stopnia Sierakowice;

ZSZiO Żukowo; PZS – Branżowa Szkoła nr 3 Kościerzyna ) 

3.Elektryk Io (ZSP Bytów; ZSP Łodzierz; ZS nr 2 w Chojnicach; PCE- Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 Lębork; ZSM-I Lębork; Branżowa Szkoła „Inkubator” Kościerzyna; Branżowa Szkoła „Marmołowski”; PZS – Branżowa Szkoła nr 3 Kościerzyna)

4. Elektromechanik Io (ZSP Bytów; ZS nr 2 w Chojnicach; PCE- Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 Lębork; ZSM-I Lębork; PZS Przodkowo; Branżowa Szkoła „Marmołowski”; ZSZiO Żukowo; ZSZiO Kartuzy; PZS – Branżowa Szkoła nr 3 Kościerzyna)

5.Mechanik pojazdów samochodowych IIo  (ZSP Łodzierz)

6.Stolarz IIo (ZSP Bytów; ZSP Łodzierz; Branżowa Szkoła „Marmołowski” Bytów; PZS – Branżowa Szkoła nr 3 Kościerzyna)

7.Tapicer IIo (Branżowa Szkoła I stopnia Sierakowice; Branżowa Szkoła „Inkubator” Kościerzyna; PZS – Branżowa Szkoła nr 3 Kościerzyna)

8.Ślusarz Io (ZSP Bytów; Zespół Placówek Specjalnych w Kartuzach; PZS Przodkowo; ZSM-I Lębork PCE- Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 Lębork)

9.Operator obrabiarek skrawających Io (ZSP Bytów; ZSM-I Lębork; Branżowa Szkoła „Inkubator” Kościerzyna; Branżowa Szkoła „Marmołowski” Bytów)

 

 

30.11.2020 – 23.12.2020 r.

 

 1. Monter sieci i instalacji sanitarnych Io (ZSP Bytów; ZST Kartuzy; PCE- Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 Lębork; Branżowa Szkoła I stopnia  Sierakowice; Branżowa Szkoła „Inkubator” Kościerzyna; Branżowa Szkoła „Marmołowski” Bytów; ZSZiO Kartuzy; PZS – Branżowa Szkoła nr 3 Kościerzyna)

 2. Monter sieci i instalacji sanitarnych IIIo (ZSP Bytów; PCE- Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 Lębork; Branżowa Szkoła „Marmołowski” Bytów; PZS – Branżowa Szkoła
nr 3 Kościerzyna)

 3. Elektryk IIIo (ZSP Łodzierz; ZSP Somonino; SB Sierakowice; ZSM-I Lębork; PZS Przodkowo; PZS – Branżowa Szkoła nr 3 Kościerzyna; ZSZiO Żukowo; ZSZ i O Kartuzy)

 4. Mechanik pojazdów samochodowych Io (ZSP Łodzierz; Branżowa Szkoła „Inkubator” Kościerzyna; ZSM-I Lębork)

 5. Piekarz Io (ZSP Bytów; ZS nr 2 Chojnice; Branżowa Szkoła „Inkubator” Kościerzyna; ZSZiO Żukowo; BS I Brusy; PZS – Branżowa Szkoła nr 3 Kościerzyna)

 6. Cukiernik Io ( ZSP Bytów; PCE- Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 Lębork; Branżowa Szkoła I stopnia Sierakowice; Branżowa Szkoła „Inkubator” Kościerzyna; Branżowa Szkoła „Marmołowski” Bytów; ZSZ i O Kartuzy; PZS – Branżowa Szkoła
nr 3 Kościerzyna)

 7. Murarz-tynkarz Io (ZSP Bytów; ZSP Łodzierz; ZPSp Kartuzy; ZS nr 2 Chojnice; Branżowa Szkoła I stopnia Sierakowice; Branżowa Szkoła „Marmołowski” Bytów; PZS – Branżowa Szkoła nr 3 Kościerzyna)

 8. Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie I ? ( ZSP Bytów; ZSP Somonino; ZST Kartuzy; SB Sierakowice; Branżowa Szkoła „Inkubator” Kościerzyna; PZS – Branżowa Szkoła nr 3 Kościerzyna)

 

18.01.2021 – 12.02.2021                  

  1. Mechanik pojazdów samochodowych I° (ZSP-BS nr 1 Bytów; SB Marmołowski Bytów; PZS - BS nr 3 Kościerzyna)
  2. Elektromechanik pojazdów samochodowych I° (ZSP-BS nr 1 Bytów; SB Brusy; SB Sierakowice; ZSZiO Kartuzy)
  3. Elektryk III° (SB Inkubator Kościerzyna; ZSP-BS nr 1 Bytów)
  4. Elektromechanik III° (ZSP-BS nr 1 Bytów; ZSP Somonino; SB Inkubator Kościerzyna; PCE –BS nr2 Lębork; PZS Przodkowo; PZS nr 3 Kościerzyna)
  5. Murarz- Tynkarz II° (ZSP-BS nr 1 Bytów; ZSP Łodzierz; ZSP Somonino; ZST Kartuzy; ZPS Kartuzy;
    PCE – BS nr 2 Lębork; SB Inkubator Kościerzyna; SB Marmołowski Bytów; PZS nr3 Kościerzyna)
  6. Kucharz I° (ZSP Łodzierz; SB Marmołowski Bytów; ZSZiO Kartuzy)
  7. Kucharz II° (ZSP Łodzierz; SB Marmołowski Bytów)
  8. Kierowca mechanik I° (PZS nr3 Kościerzyna)

15.02.2021 – 12.03.2021                  

  1. Ślusarz III° (ZSP-BS nr 1 Bytów; SB Inkubator Kościerzyna; ZSM-I Lębork; PZS Przodkowo; SB Sierakowice; SB Marmołowski Bytów; PZS – BS nr3 Kościerzyna)
  2. Blacharz samochodowy III° (ZSP-BS nr 1 Bytów; SB Brusy; ZSM-I Lębork; PZS Przodkowo; SB Sierakowice)
  3. Cukiernik II° (SB Inkubator Kościerzyna; PZS nr3 Kościerzyna)
  4. Piekarz II° (PZS nr3 Kościerzyna)
  5. Stolarz I° (ZSP-BS nr 1 Bytów; ZSP Łodzierz; SB Sierakowice; SB Marmołowski Bytów; ZSZiO Kartuzy)
  6. Tapicer I° ( ZPS Kartuzy; PCE-BS nr 2 Lębork; ZSZiO Żukowo; ZSZiO Kartuzy; PZS-BS nr 3 Kościerzyna)

 

15.03.2021 – 31.03.2021 / 07.04.2021 – 16.04.2021                     

  1. Monter sieci instalacji i rządzeń sanitarnych II° (ZSP-BS nr 1 Bytów; PCE – BS nr 2 Lębork;
    SB Sierakowice; SB Inkubator Kościerzyna; SB Marmołowski Bytów; ZSZiO Kartuzy; PZS - BS nr 3 Kościerzyna, SB Integracyjna Kościerzyna)
  2. Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie II° (ZSP-BS nr 1 Bytów; ZSP Łodzierz; ZST Kartuzy; SB Sierakowice; SB Marmołowski Bytów; PZS - BS nr 3 Kościerzyna)

 

19.04.2021 – 14.05.2021                                         

 

  1. Mechanik pojazdów samochodowych III° (ZSP-BS nr 1 Bytów; ZSP Łodzierz; SB Inkubator Kościerzyna; ZSM-I Lębork; SB Marmołowski Bytów)
  2. Elektromechanik pojazdów samochodowych III° (ZSP-BS nr 1 Bytów; ZSP Somonino; SB Inkubator Kościerzyna; ZST Kartuzy; SB Brusy; SB Sierakowice; PZS - BS nr 3 Kościerzyna; ZS nr2 Chojnice)
  3. Operator obrabiarek skrawających II° (ZSP-BS nr 1 Bytów; ZSM-I Lębork; SB Marmołowski Bytów; PZS – BS nr 3 Kościerzyna)
  4. Operator obrabiarek skrawających III° (ZSP-BS nr 1 Bytów; ZSM-I Lębork; SB Marmołowski Bytów; PZS – BS nr 3 Kościerzyna)
  5. Elektryk II° (PZS - BS nr 3 Kościerzyna; SB Marmołowski Bytów)

17.05.2021 – 11.06.2021                                         

 

  1. Elektryk II° ( ZSM-I Lębork; ZSP Łodzierz; SB Inkubator Kościerzyna)
  2. Ślusarz I° (SB Sierakowice; SB Inkubator Kościerzyna; SB Marmołowski Bytów; ZSiO Żukowo; ZSP Somonino; PZS -BS nr 3 Kościerzyna)
  3. Blacharz samochodowy I° ( ZSP-BS nr 1 Bytów; SB Brusy; ZST Kartuzy; ZPS Kartuzy; ZSM-I Lębork; PZS Przodkowo; SB Sierakowice; ZSZiO Żukowo; ZS nr 2 Chojnice)
  4. Stolarz III° (ZSP-BS nr 1 Bytów; SB Brusy; SB Marmołowski Bytów)
  5. Tapicer III° (ZSP Somonino; SB Inkubator Kościerzyna; ZST Kartuzy; ZS nr 2 Chojnice; PZS Przodkowo; ZSZiO Żukowo; ZSZiO Kartuzy; PZS-BS nr 3 Kościerzyna)

 

 Terminy konsultacji: 

Zawód

Stopień

Termin konsultacji

 
 

Mechanik - monter maszyn i urządzeń

I,II

19.01;22.01;26.01;29.01;02.02;05.02; 11.02.2021

 
 

Lakiernik samochodowy

I,II

15.03;18.03;22.03;25.03;29.03;08.04; 12.04.2021

 

Elektronik

II

15.03;18.03;22.03;25.03;29.03;08.04; 12.04.2021

 

Elektronik

III

16.03;22.03;29.03;09.04.2021

 

Lakiernik

III

16.03;22.03;29.03;09.04.2021

 

Blacharz

I,II

17.03;24.03;31.03;07.04;13.04;16.04;19.04.2021

 

Dekarz

I,II

19.04;22.04;26.04;29.04;04.05;07.05;12.05.2021

 

Dekarz

III

19.04;26.04;04.05;12.05.2021

 

Cieśla

II

20.04;23.04;27.04;30.04;05.05;10.05;14.05.2021

 

Cieśla

III

20.04;27.04;05.05;14.05.2021

 

Operator urządzeń przemysłu ceramicznego

I

19.04;23.04;26.04;30.04;04.05;10.05;14.05.2021

 

Operator urządzeń przemysłu ceramicznego

III

19.04;30.04;04.05;14.05.2021

 

Rolnik

I,II

18.01;22.01;25.01;29.01;02.02;04.02;11.02

 

Rolnik

III

18.01;22.01;25.01;29.01

 

 

 

 

Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej w Bytowie

Jesteśmy placówką oświatowo - wychowawczą kształcącą uczniów, młodocianych pracowników i dorosłych. W skład Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej wchodzi Centrum Kształcenia Zawodowego w Bytowie oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bytowie. Głównym celem Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej jest umożliwienie uczniom i słuchaczom kształcenia, dokształcania i doskonalenia zawodowego w formach szkolnych i pozaszkolnych.

Kontakt

Powiatowe Centrum Edukacji
Zawodowej w Bytowie

ul. Wybickiego 4
77-100 Bytów
Tel.: 59 822 30 77

pn-pt: 7.00 - 15.00

sekretariat@pcez-bytow.pl